Web Analytics

Etiketim: Melinda Ademi

Kaq të bukur se keni parë Melindën

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka treguar asetet e saj në një fotosesion të fundit.Bukuroshja kosovare është parë e veshur me një fustan ngjyrë...

Melinda provokon me të pasmet gjigante

Melinda Ademi shumicën e kohës pozon me imazhe që shfaqet provokuese.Duke u dalluar me linjat e trupit, nuk mungon edhe në lajmet rozë.Këtë herë,...

“Kur të gjithë më kthyen shpinën ti…”/ Melinda Ademi bën urimin...

Këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka surprizuar se fundmi menaxherin e saj me një dhuratë tepër luksoze për ditëlindjen e tij.Reperja e uroi Granit...

Nuk e pengojnë ‘tulat’, Melinda shfaq pa problem ‘celulitin’ në paraqitjen...

Me celulit, pa fotoshop dhe pa komplekse, Melinda shkelqen ne paraqitjen e fundit.Reperja e njohur, Melinda Ademi është një nga artistet që komentohet sa...

Melinda Ademi me foto atraktive: E boj nxehtë sikur dielli

Pos muzikës së saj që preferohet shumë, Melinda Ademi, merrë vëmendje edhe me paraqitjet e saj.Asnjëherë njësoj, artistja dallohet për linjat trupore dhe si...

Melinda Ademi duket përvëluese në imazhet e reja

Derisa është aktive në rrjetet sociale nuk mungon me postime të ndryshme ku merr vëmendje.Edhe këtë herë, plotë stil dhe me veshje unike është...

Melinda provokon keq në pozat e reja

Reperja e njohur kosovare, Melinda Ademi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.Ajo nuk heziton të ndajë imazhe provokuese në rrjetet...

Me skena ‘të nxehta’, këngën e fundit të Melindës nuk duhet...

Sapo u lansua projekti i ri i Melinda Ademit.Reperja e solli këngën me titull ‘All Night’ bashkë me videoklip të realizuar nga Valon Aziri.Kënga...

Melindes buza e poshtme i vjen deri te mjekra

Një nga emrat shumë të njohur të rep-skenës në Kosovë është edhe ai i Melinda Ademit, këngëtares që prodhoj shumë këngë hite.Melinda braktisi ëndrrën...

Melinda ekspozon të pasmet rrumbullake në komplete të ngushta

Përveç zërit që veçohet, Melinda Ademi, dallohet edhe për bukurinë dhe linjat përfekte që ka.Edhe ketë herë artistja e dëshmoj se është e veçantë...

LAJMET MË TË LEXUARA