Web Analytics

Melinda ‘ndez’ rrjetin me foto nga plazhi

Botuar nga: InfoKosova

Melinda Ademi, e njohur për kontributin e saj në muzikë, po përgatitet për një projekt të ri pas suksesit të këngës se fundit e cila u solli në bashkëpunim me Finem.

Përmes disa pozave sensuale në rrjetet sociale, ajo ka njoftuar këngën e saj të re, të titulluar “Kiss Me”.

Melinda vazhdon të shfaqë një stil të veçantë, duke kombinuar linjat e saj trupore me elegancë dhe stil, duke krijuar një pritshmëri të madhe për projektin e saj të ardhshëm.

Ndjekësit e saj kanë reaguar me padurim dhe entuziazëm ndaj lansimit të kësaj kënge, duke shprehur mbështetjen e tyre dhe duke shprehur interesin për të dëgjuar rezultatin e punës së saj të re.

Shiko fotot:

Të FUNDIT