Web Analytics

Habit Melinda, organizon festë mahnitëse për ditëlindjen e qenushit të saj

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Melinda Ademi nuk është vetëm e përfshirë në botën e muzikës, por gjithashtu ka një dashuri të veçantë për qenin e saj, Picco.

Së fundmi, ajo ka bërë një festë të mahnitshme për ditëlindjen e tij të gjashtë.

Melinda ka ndarë momente të festës në rrjetet sociale, duke publikuar foto të saj duke pozuar me Picco-n.

Në fotografi, ata shfaqen të lumtur dhe të kënaqur, ndërsa Melinda shkëlqen në pamjen e saj.

Kjo festë e organizuar me këngëtaren dhe qenin e saj ka sjellë një moment të ngrohtë dhe të emocionueshëm për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Siç tregon pamja, lidhja mes Melindës dhe Picco-s është e fortë dhe e veçantë, dhe festa për ditëlindjen e tij është një shenjë e qartë e kësaj dashurie të pashuar për qenin e saj.

Shiko fotot:

Të FUNDIT