Web Analytics
BallinaSHOWBIZFidani duhet të tregohet i përmbajtur, Rita me këtë pamje do ta...

Fidani duhet të tregohet i përmbajtur, Rita me këtë pamje do ta ‘shkrijë’

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

E, para pak çastesh Rita ka publikuar një video nga salloni ondolim.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Rita po shkëlqen.

Fidani do ta ketë të vështirë të përmbahet kur ta sheh në këtë gjendje të dashurën e tij. /ORAinfo/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit