Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Fifi nuk e ka problem, i jep gji djalit në publik!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raç-Fifi së fundmi u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj, Adish Patushi mirëpriten djalin që e pagëzuan me emrin – Theo Mal Patushi.

Menjëherë pas lindjes, këngëtarja është bërë aktive në rrjetet sociale duke treguar se po e shijon ndjesën si nënë.

Ndërsa se fundmi ajo është fotografuar duke pirë kafe, ndërsa nuk ka hezitura të forografohet duke I dhënë gji djalit të saj.

Fifi po shkëlqen pas lindjes në krahët e djalit të saj. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu