Web Analytics

Fifi shfaqet në publik për herë të parë me djalin e saj, ky detaj bie në sy!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raç-Fifi së fundmi u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj, Adish Patushi mirëpriten djalin që e pagëzuan me emrin – Theo Mal Patushi.

Menjëherë pas lindjes, këngëtarja është bërë aktive në rrjetet sociale duke treguar se po e shijon ndjesën si nënë.

Ndërsa sot ajo ka publikuar edhe imazhet e para me djalin e saj në publik.

“Dashuri si asnjë tjetër”, ka qenë përshrkimi që Fifi i ka bërë këtyre imazheve, ku shihet duke e shetitur djalin e saj me karrocë.

Ndërsa ajo që bie në sy është ambient i bukur që e rrethon Fifin gjatë qëndrimit të saj në Amerikë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika