Web Analytics

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Nuk do besoni çfarë bëri pas përkrahjes së Luiz Ejllit

Fituesi i “Big Brother Kanada” Kevin Jacobs ka bërë emër në Shqipëri pas pjesëmarrjes së Luiz Ejllit në edicionin e dytë të “BBV2”.

Këngëtari shkodran tregoi se strategjia e lojës së Jacobs ishte frymëzimi i tij për të fituar titullin.

Jacobs mori vesh për këtë dhe përmes postimeve në rrjetet sociale shprehu mbështetjen e tij për Luizin.

Megjithatë, pas kësaj mbështetjeje, ai është shfaqur i fiksuar pas Shqipërisë.

Në një postim të fundit në Instagram, ai ndau një foto të rezultatit 2-2 të ndeshjes Shqipëri-Kroaci, duke shfaqur flamurin me shqiponjën dykrenare në sfond për të shprehur mbështetjen e tij për kombëtaren shqiptare.

Shiko foton:

Nga rubrika