Web Analytics

Fjolla Morina nuk përmbahet, sjell foton tjetër në momente intime me të dashurin e ri

Botuar nga: InfoKosova

Fjolla Morina së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të ëmbël nga lidhja e saj e re.

Ajo ka postuar në rrjete sociale një ‘selfie’ të ngrohtë ku shihet e përqafuar ngushtë nga partneri i saj të dashur gjatë një darke të përbashkët.

Imazhi i ri tregon Fjollën dhe të dashurin e saj në një moment intimiteti, duke shtuar një tjetër kapitull në historinë e tyre të dashurisë.

Në fotografinë e ndarë në Instagram, çifti duket i lumtur dhe i qetë, duke konfirmuar sërish atë që Fjolla ka theksuar më parë – se ata janë të lumtur bashkë dhe po shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre.

Ndërkohë që Fjolla vazhdon të jetë një figurë e ndjekur në mediat sociale dhe të zhvillojë karrierën e saj muzikore, ajo gjithashtu po tregon se jeta personale po i buzëqesh.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT