Web Analytics

Flamuri dhe Armonda kombinohen në veshje sportive, duken kaq bukur

Botuar nga: InfoKosova

Flamur dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale.

Ata sjellin shpesh imazhe nga jeta e tyre private.

Së fundmi Armonda ka publikuar një foto me Flamurin ku shihen në shensor.

Vëmendje morën me kombinimin në veshje në rroba sportive e që po duken shumë bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT