Web Analytics

Foto që po bënë “lëmsh” rrjetin: Kush është Adelina dhe kush është motra e saj?

Këngëtarja, Adelina Tahiri është shumë e diskutuar sidomos sa i përket lidhjes me bashkëshortin e saj maqedonas.

Ajo prej se është bërë nënë ka anashkaluar projektet muzikore, ku deri më sot ka marrë pjesë vetëm në garën “Dance with me”.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me motrën e saj më të vogël, po që në pamje duket sikur të ishin binjake.

Kjo ngjashmëri mes motrave Tahiri nuk kaloi pa u komentua nga një pjesë e ndjekësve.

Shiko foton:

Nga rubrika