Web Analytics

Fustani i Adelina Ismailit hiti i kësaj vere në dasma

Botuar nga: InfoKosova

Është figura më identifikuese e skenës sonë prej më shumë se 30 vitesh.

Adelina Ismaili prej disa vitesh nuk po merret me muzikë, duke ju përkushtuar më tepër botës së televizionit.

Këngëtarja, tashmë ka programin e saj në “RTK”, ku fton mysafirë të profileve të ndryshme.

E, Adelina, njihet edhe për veshjet dhe fustanet e veçantë, madje ky model mund të jetë hiti i kësaj vere që po vjen.

Shiko foton:

Të FUNDIT