Web Analytics
BallinaSHOWBIZGetoar Selimi ndanë imazhin e ëmbël të gruas dhe të bijes

Getoar Selimi ndanë imazhin e ëmbël të gruas dhe të bijes

Rrjete sociale e kanë afruar edhe më shumë publikun me personat e njohur, qofshin ata këngëtar, aktor, prezantues, etj.

Figurat publike ndajnë në rrjete sociale copëza të ndryshme nga jeta e tyre profesionale, por edhe nga ajo private.

Njejtë vepron edhe rep-artisti kosovar Getoar Selimi, i cili prej disa vitesh është zhvendosur në Tiranë ku jeton me gruan dhe të bijen.

Geti nuk është nga ata që publikon shpesh imazhe të familjes, por këtë herë nuk është kursyer duke lansuar këtë foto të Marines dhe të bijes./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit