Web Analytics

Gëzimja shfaq imazhin e të birit, duken kaq të ëmbël

Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjërë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estrades.

Megjjthatë, kur ka raste të veçanta, Gëzimja edhe poston ndonjë fotografi aty këtu.

Në këtë imazh, ajo shihet me të birin dhe të dy shfaqen shumë ëmbël./kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika