Web Analytics

Gresa Behluli shfaqet me veshje të katundit, kaq ndryshe po duket

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me veshje të katundit dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko fotot:

Nga rubrika