Web Analytics

Gresa publikon foto në krahët e nënës, ngjajnë si dy pika uji

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur dhe ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova 1, Gresa Hoti, ka ndarë një moment të ëmbël me ndjekësit e saj në rrjetin social të Instagramit.

Në një postim të fundit, Gresa ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e nënës së saj, duke e përshkruar atë si “shpirtin e saj” dhe duke e uruar ditëlindjen.

“Shpirti im, gëzuar ditëlindjen! Mami jem më e mira në botë, të dua,” shkruan Gresa në përshëndetjen e saj për nënën.

Kjo foto fton ndjekësit të përjetojnë një moment të ngrohtë familjar dhe tregon lidhjen e fortë dhe dashurinë e Gresës për nënën e saj.

Në këtë mënyrë, ajo ndan një pjesë të jetës personale me ndjekësit e saj, duke e bërë postimin e saj të bëjë më të rëndësishme në sytë e tyre.

Shiko foton:

Të FUNDIT