Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Gresa Hoti

Gresa do të bëhet teze, njihuni me motrën e saj dhe të fejuarin

Gresa Hoti, ish-pjesëmarrëse në edicionin e parë të "Big Brother VIP Kosova", ka shpallur lajmin gëzues se po bëhet...

Gresa e Big Brother nuk përmbahet, tregon format e bujshme në bikine

Gresa Hoti është një nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo është e njohur në publik edhe si ish banore...

Publikoi foto të nxehtë në bikine, Gresa merrë komente epike nga ndjekësit

Modelja e njohur Gresa Hoti ka rënë në sy sërish, duke shpërndarë në rrjetet sociale disa foto të saj...

Gresa ‘çmendi’ dasmorët me dukjen në dasmën e Urimit dhe Alisës

Alisa dhe Urimi shenuan nje dite te rendesishme dje, duke i dhënë fund beqarisë pas disa vitesh lidhje. Në këtë...

Gresa ‘tranon’ rrjetin me foto në bikine nga pushimet në Ibizia

Modelja Gresa Hoti nuk po i ndal fotot mahnitese ne rrjete sociale. Ish banorja e BBVK se fundmi ishte ne...

Gresa publikon foto në krahët e nënës, ngjajnë si dy pika uji

Modelja e njohur dhe ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova 1, Gresa Hoti, ka ndarë një moment të ëmbël...

Gresa Hoti mahnit rrjetin me fotot në bikine, tregon format e bujshme trupore

Gresa Hoti eshte nje nga modelet me te bukura. Modelja shqiptare Gresa Hoti i ka lënë të gjithë gojëhap-ur me...

E papritur, ish banorja e BBVK Gresa Hoti mbulohet në Ramazan

Gresa Hoti me familje po shijon ditë të lumtura në Dubai. Gresa e veshur me veshje islame dhe me mbules...

Ky është mashkulli që publikoi foto në përqafimin e ish banores më të bukur të BBVK

Gresa Hoti, kosovarja me karrierë në fushën e modelimit në botë, feston ditëlindjen. Gresa, e cila u bë e famshme...

Ish banorja e BBVK shfaqet nën shoqërinë e këtyre personave në Dubai

Modelja e njohur Gresa Hoti është mjaftë aktive në mediat sociale. Ajo për pushime aktualisht gjendët në Dubai. Andaj modelja nuk...

Gresa publikon video duke e puthur këtë person në shtrat, në ‘mes’ të natës

Modelja e njohur Gresa Hoti është aktive në mediat sociale duke publikuar momente të ndryshme nga jeta. Disa orë me...

Ndodh edhe kjo, në këtë gjendje e publikon veten Gresa!

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother. Ajo u komentua...