Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Gresa Hoti mahnit rrjetin me fotot në bikine, tregon format e bujshme trupore

Gresa Hoti eshte nje nga modelet me te bukura.

Modelja shqiptare Gresa Hoti i ka lënë të gjithë gojëhap-ur me fotot e fundit në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar para kamerës me bikini të zeza, duke vënë në pah linjat perfekte.

Kujtojmë se shqiptarja e Kosovës jeton dhe punon në Itali prej vitesh.

Shiko foton:

Të fundit