Web Analytics

E papritur, ish banorja e BBVK Gresa Hoti mbulohet në Ramazan

Botuar nga: InfoKosova

Gresa Hoti me familje po shijon ditë të lumtura në Dubai.

Gresa e veshur me veshje islame dhe me mbules në kokë ndihet më e lumtur se kurrë.

Ajo këto ditë të muajit të shenjët të Ramazanit po i kalon me dy prindërit e saj.

Po iu pëlqen Gresa me mbules?!/Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT