Web Analytics

Gruaja e Ermal Fejzullahut publikon pamje të shtëpisë luksoze

Ermali dhe Ariana janë një nga çiftet më të ndjekura nga publiku shqiptar.

Çifti kanë në jetë katër fëmijë: një djalë dhe tre vajza.

Disa orë më parë, Ariana ka publikuar pamje nga shtëpia e tyre luksoze, ku shihet pishina dhe veranda e rregulluar në çdo detaj.

Fotot e ndarë në rrjetet sociale tregojnë një ambient të bukur dhe të stilizuar, ku eleganca dhe komoditeti bien në sy menjëherë.

Në fotografi, Ariana shfaqet me një pamje të qetë dhe të lumtur në ambientet e shtëpisë së tyre të re, duke treguar se si ata kanë dekoruar dhe përshtatur hapsirën për të qenë të përshtatshëm për familjen e tyre të madhe.

Shiko foton:

Nga rubrika