Web Analytics

Gruaja e Medës i uron djalit ditëlindjen e 6-të duke e puthur në buzë

Familja e këngëtarit te njohur Meda ka festuar nje date mjaft te rendesishme per ta ditën e djeshme.

Djali i Medës dhe Lulës ka festuar ditëlindjen, ai mori urime nga prindërit, me ç’rast mori vëmendje urimi i Lulës.

Ajo ka publikuar një video në Instagram, ku shihet duke e puthur djalin e saj në buzë, teksa i ka shkruar edhe një urim.

Si e komentoni ju veprimin e Lulës?/Kosovarja/ Shiko videon:

Nga rubrika