Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Habit Jori: Pasi mora pjesë në BBV s’më ka shkruar asnjë djalë

Jori Delli ka dhënë një intervistë të shkurtër për “Shqipëria live” teksa ndodhej në ‘afterparty’ e organizuar mbrëmë nga Big Brother VIP.

Jori tregoi se për habi pas pjesëmarrjes së saj në reality show nuk ka pasur asnjë propozim për fejesë apo martesë.

“Kërkesat për fejesë apo martesë janë shtuar?”, e pyeti gazetari.

“Jo fare“, u përgjigj Jori.

“Po pse gjithë kjo gocë?”, i tha gazetari.

“Jo, jo nuk më ka shkruar asnjeri”, tregoi modelja dhe u shpreh e hapur për të njohur ndonjë djalë shqiptar.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu