Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Habit Zoja Nushi, e merrë gotën me çaj rusi dhe e pin duke shëtitur në mes të sheshit (Video)

Zoja Nushi është blogerja e njohur e cila u bë e njohur nga rrjeti social TikTok.

Ajo tashmë merret edhe me televizion duke bërë intervista të ndryshme me qytetarët.

Së fundmi ajo ka shkuar në qytetin e Vushtrrisë ku konsumohet shumë çaji i rusit.

Ajo ka publikuar duke pirë çaj në mes të sheshit./InfoKosova/

Shiko videon:

Të fundit