Web Analytics

Harrojeni Gentën, motra e saj është një “kukull” e vërtetë

Botuar nga: InfoKosova

Genta Ismajli, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e botës së muzikës, ajo asnjëherë nuk ka pushuar së punuari në profesionin e saj.

Ajo çfarë e ka ndarë për ca kohë nga jeta e muzikës, ishte vetëm shtatzënia dhe ardhja në jetë e dy binjakëve të saj, madje, këngëtarja nuk e ka fare kompleks të i postojë ata shumë shpesh.

E kësaj radhe Genta për adhuruesit e saj ka ndarë një foto të motrës së saj, Andës, ajo qenka një bukuroshe e vërtetë.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT