Web Analytics

Pasi humbi disa kilogramë, Violeta Kajtazit kaq bukur po i rri ky fustan

Botuar nga: InfoKosova

Violeta Kajtazi është një nga këngëtarët e njohura kosovare, ajo është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Violeta Kajtazi ka goxha vite që është në skenë dhe vazhdon të mbetet njëra nga këngëtaret më të preferuara.

Përveç angazhimeve në aspektin profesional, këngëtarja iu qëndron pranë fansave edhe duke sjell imazhe nga përditshmëria e saj përmes rrjeteve sociale.

Violeta se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë, me disa kilogram me tepër dhe me flokë të rregulluara bukur e me grim me stil, Violeta po shkëlqen në këtë pamje.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT