Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Humbi sfidën, ja kush u eliminua mga “Ferma VIP”

Në “Ferma VIP” ka qenë i hapur që prej të hënës televotimi se kë publiku dëshiron të shpëtojë.

Imune ka qenë Xhesika, e cila mori hajmalinë nga Rozana Radi.

Ndërsa mbrëmë, moderatorja Fjoralba Ponari lexoi emrat e dy fermerëve më pak të preferuar.

“Dy fermerët më pak të preferuar janë Gledis dhe Artemisa”, lexoi Fjoralba.

Ata duhet të përballeshin në një sfidë ku njëri prej tyre do të largohej nga “Ferma VIP”.

Gledisi arriti të triumfojë në fund duke dalë kështu fitues i sfidës.

Ndërsa Artemisa Kusi u largua duke lënë garën përgjysmë e përlotur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Të fundit