Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Sipas Heidi Bacit, ja kush e fiton “Big Brother VIP”!

Heidi Baci në një diskutim me Jul Dedën dhe Egla Cenon, ka dhënë mendimin e saj se kë sheh si fitues të “Big Brother VIP”.

Si fillim ajo përmendi emrin e Romeos. Ndërsa mes saj dhe Eglës, Heidi zgjodhi veten e saj si fituese.

Pjesë nga diskutimi:

Juli: Kush e fiton ‘Big Brotherin’ Bac?

Heidi: Romeo

Juli: Në raport me këtë (Egla) po të pyes

Heidi: Unë

Juli: Ti ke dhënë më shumë se kjo (Egla) në këtë shtëpi?

Heidi: Mendoj që po

Juli: Je e pasinqertë o Bac

Heidi: Pse?

Juli: Sepse e ke thënë ndryshe pak kohë më parë

Heidi: Unë kam thënë që Egla është lojtare shumë e fortë.

Por në gjërat e fundit mendoj veten.

Nuk dua të jem fodulle prandaj s’më pëlqejnë këto pyetjet.

Nëse koncepti bazohet në llogjikën tënde, ke të drejtë je ti më i forti.

Nga rubrika