Web Analytics

I dashuri i Festës qenka më romantik se që kemi menduar, i bën një super dhuratë

Botuar nga: InfoKosova

Eshtë një nga blogeret më të komentuara.

Bëhet fjalë për Festa Qoqaj e cila gjithmonë merrë vëmendjen e ndjekësve me postimet që bën.

Festa padyshim merre gjithmone vemendje me postimet qe ben ne rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka pranuar një buqetë me lule dhe duket tejet e lumtur me këtë gjë./OraInfo/

Shiko fotot:

Të FUNDIT