Web Analytics

I mbeti merak të qëndroj më shumë në burg?, Liami ‘kërcënon’ banorët

Botuar nga: InfoKosova

Këtë javë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” do të kenë buxhet vetëm grupi që fitoi sfidën e “Freestyle”, Juli, Roza, Egla dhe Liam.

Ky i fundit duket se është nervozuar ditën e sotme dhe ka kërkuar pjesën e tij të buxhetit.

Reagimi i tij duket se ka ardhur pasi Julia mbrëmë hodhi të gjitha cigaret në vaskë.

Madje i ‘kërcënoi’ banorët se do t’i lërë lakuriq të gjithë.

Liam: O do t’ju lakuriq të gjithëve ju në këtë shtëpi o s’ka.

Në kontratë unë s’kam asnjë,… derisa të më jepni ato lekët e buxhetit m’i ktheni mbrapsht të gjitha ato që kam minus…

Romeo: Edhe këtu të drejtë ke

Liam: Se t’i besosh shoqërisë nuk qenka gjë e mirë. Më mirë të kontrollosh sesa të besosh.

Julia: Ke ardhur me shoqëri me vete ti këtu?

Liam: Më keni mikëpritur, kam ardhur.

Pse ja u dhashë.

O vëlla i kisha blerë djathë e mish, çfarë nuk kisha blerë për veten time, shkova i bleva cigare për ju.

Shiko videon:

Të FUNDIT