Web Analytics

I thonë të zgjedh mes binjakëve, Donaldin apo Romeon? Monika habit me përgjigjen!

Mbrëmjen e djeshme e ftuar ‘Top Arena’ ishte Monika Lubonja e cila u pyet gjer e gjatë rreth shumë temave.

Një ndër to ishte se cilin do zgjidhte mes Romeos dhe Donaldit?

Në fakt, Monika ndau shumë ditë me Donaldin brenda BBVA1,por dhe me Romeon,rrëfeu diçka që e lidh.

Monika nuk ngurron të tregojë se ajo zgjedh dashurinë e parë, Donaldin por dhe se Romeo ka diçka për ti thënë Romeos pasi ishte i pari që ka krijuar një tekst për të.

Nga rubrika