Web Analytics

Uau! Vajza e Cristianos një kopje e nënës së tij, ja sa shumë i ngjan

Cristiano Ronaldo eshte padyshim nje nga futbollistet me te dashur per publikun.

Jeta e tij private eshte mjaft shume e ekspozuar ne media duke perfshire edhe femijet.

Vajza e Cristiano Ronaldos dhe Georginas, është tamam një kopje e nënës së tij.

Georgina ka ndarë disa foto në Instagramin e saj, ku shihet qartë ngjashmëria e madhe që kanë.

Shiko foton:

Nga rubrika