Web Analytics

I thonin dembel, por nuk do besoni sa mijë euro në ditë paguhet Kristi (Video)

Kristi u bë i njohur për publikun shqiptar me pjesëmarrjen në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Megjithëse në fillimin e lojës nuk konsiderohet fare i fortë ai ka arritur që të shkoj në dyshe në finale bashkë me Luizin i cili u shpall fitues të shtunen.

Kristi shpesh herë brenda shtëpisë së Big Brother është komentuar si shumë dembek dhe person që përton të bëj gati ushqimin për vete.

Madje, gazetari Bledi Mane shpesh here e ka ngacmuar duke thënë se a ka studiuar dicka apo gjithmonë është mbajtur me para vetëm nga babai.

Babai i Kristit, Robert Aliaj është artist i njohur shqiptar i cili së fundmi ka treguar se sa paguhet djali i tij.

Ai ka thënë se Kristi paguhet 1350 euro në ditë, mirëpo nuk dihet nesë këtë pagesa e ka marrë gjatë qëndrimit në Big Brother apo në punën që bën./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika