Web Analytics

Ish banorja e BBVA bëhet bashkë me Taynën, befasojnë me videon që publikojnë bashkë

Botuar nga: InfoKosova

Modelja Jori Delli dhe këngëtarja Tayna kanë postuar së bashku një video në TikTok.

Videoja u bë shumë shpejt virale dhe fansat po aludojnë për një bashkëpunim të mundshëm mes dyshes.

Padyshim që jo një bashkëpunim muzikor, por Jori mund të jetë modelja e videoklipit të ri të këngëtares nga Kosova.

Videoja është postuar nga ish-banorja e BBV2,  mpër t’u parë se çfarë i lidh dyshen me njëra-tjetrën.

Shiko videon:

Të FUNDIT