Web Analytics

Tag: Tayna

Mes ngjarjeve të fundit, Tayna provokon me foto të nxehta

Rap-artistja shqiptare, Tayna, ka kthyer kokën e dashamirësve me fotot e saj të nxehta, ndërsa së fundmi është kthyer...

‘Sakrifikova që ti të mos zvarriteshe’, ish menaxheri i Taynes reagon përsëri

Ish-menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, ka reaguar pas akuzave se ishte ai që ia bllokoi reperes këngën e re...

Ia bllokoi këngën e re, flet ish menaxheri i Taynes: E mora nga rruga e bëra yll, iku ‘tinëz’ e bëri gjëra pas shpinës

Reperja nga Prizreni, Tayna, ka qenë prej disa vitesh në menaxhim të Rinor Hykollit. Ajo duket se është larguar nga...

Ish menaxheri e thumbon keq Taynen, e krahason me dele

Tayna është rikthyer në muzikë. Prej muajsh, reperja u zhduk nga rrjetet sociale duke fshirë çdo fotografi nga projektet e...

Ende pa u bërë 24 orë, ish menaxheri i’a bllokon këngën Taynes, kjo është arsyeja

Reperja, Tayna dje shënoi rikthiminme “Si ai”, pas disa muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i...

Njihuni me Kassandren shqiptare, mahniti rrjetin me fotot e reja

Doruntina Shala (emri i vërtetë) kështu të paktën ka lënë të kuptohet përmes disa pozave që ka ndarë në...

Ish banorja e BBVA bëhet bashkë me Taynën, befasojnë me videon që publikojnë bashkë

Modelja Jori Delli dhe këngëtarja Tayna kanë postuar së bashku një video në TikTok. Videoja u bë shumë shpejt...

Tayna provokon nga ashensori, zbulon asetet e bujshme trupore

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare. Te gjitha kenget e saj shnderrohen menjehere ne hite. Tayna është...

Me foto buzë detit, Tayna shfaqet super atraktive

Tayna ka postuar një fotografi ku shihet pranë detit. E veshur me një fustan tejet provokues, Tayna merr gjithë vëmendjen...

Nuk e kemi parë të vishet në këtë mënyrë, Tayna befason me dukjen

Tayna është këngëtarja që po bën bujë në muzikën shqiptare. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të...

“Mos tento të…”, Dafina Zeqiri i reagon menjëherë Taynës pas deklaratave që ajo bëri

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna vite më parë kishin një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën....

Tayna vishet në bikine dhe hyp pozon mbi traktor

Artista e njohur Tayna, duke qenë shumë aktive në rrjete sociale shpesh sjell postime interesante. Prej pozave shumë tërheqëse e...