Web Analytics

Rikthehet Tayna, bën ndryshimin e papritur në pamje

Tayna së fundi u rikthye pas një pauze të gjatë.

Kthimi ishte me bujë dhe dëshpërim për të.

Ajo pas rikthimit vendosi të ndryshoi edhe në pamjen fizike.

Bukuroshja nga Prizreni vendos të rregulloj flokët duke marrë një pamje krejt ndryshe.

Pas këtij ndryshimi artisten e pret një verë e gjatë me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika