Web Analytics

Mes ngjarjeve të fundit, Tayna provokon me foto të nxehta

Rap-artistja shqiptare, Tayna, ka kthyer kokën e dashamirësve me fotot e saj të nxehta, ndërsa së fundmi është kthyer me një projekt të ri.

Kënga e titulluar “Si ai” është projekti i ri që shënon rikthimin e saj në skenë pas disa muajsh.

Ajo kishte probleme me ish menaxherin e saj qe ia fshiu kengen nga YouTube dhe e riktheu prape.

Megjithate ajo publikoi disa foto atraktive qe u pelqyen nga ndjekesit.

Shiko fotot:

Nga rubrika