Web Analytics
BallinaSHOWBIZIsh i dashuri i Adrianes, Keith na prezanton me nënën e tij...

Ish i dashuri i Adrianes, Keith na prezanton me nënën e tij dhe ajo duket si vajzë e re

Futbollisti, Keith Groeneveld  u bë i njohur për lidhjen e tij me aktoren Adriana Matoshi, duke bere buje tek publiku shqiptar.

Por lidhja e tyre nuk zgjati shume ku edhe u njoftua se ata i kane ndare rruget, por qe me mirekuptim nga ana e te dyve.

Keith se fundmi na ka prezantuar me nënën e tij.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram futbollisti uron të ëmën për ditëlindje duke ndarë edhe një fotografi krah saj.

“Urime ditëlindjen nënë”, shkruan ai teksa shfaqet i buzëqeshur pranë të ëmës.

Kujtojmë se muaj më parë, aktorja Adriana Matoshi dhe Keith i dhanë fund lidhjes.

Në mars të këtij viti, lajmin e kishte konfirmuar futbollisti në një prononcim ekskluziv për Prive ku veç tjerash pati edhe një mesazh. /Prive/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit