Web Analytics

Ish-kunata i le koment epik në foto Dua Lipes

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, se fundmi ka ndarë disa foto të veçanta në Instagramin e saj, teksa shihet duke notuar.

Por, ajo që lë më shumë përshtypje është komenti i modeles, Gigi Hadid, njëherit ish-kunata e Duas.

Hadid e komentoj në foto “madhështore”, ndërsa fansat u habiten.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid kanë pasur një lidhje shumë vjeçare në të kaluarën, ku si pasojë Dua dhe Gigi kanë shkembyër momente së bashku.

Shiko foton:

Të FUNDIT