Web Analytics

Vije droni për Romeon dhe Heidin në Big Brother, nuk do ta besoni mesazhin që morën

Botuar nga: InfoKosova

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP, ka ardhur një dron gjatë ditës së sotme (e enjte).

Ky dron shkoi pikërisht për tashmë ish-çiftin e këtij formati, Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin.

Ata nuk e panë këtë moment, por që pamjet janë shpërndarë gjithandej rrjeteve sociale.

“Lufta filloi. Ju qëndroni bashkë, ne i luftojmë jashtë”, thuhej në dron që mesa duket është dërguar nga fansat e dyshes.

Të njëjtit kanë përjetur një krisje në raport gjatë kësaj kohe, për shkak të disa gjërave që kanë rrjedhur brenda.

Ata sidoqoftë po vazhdojnë të qëndrojnë bashkë e ta ndihmojnë njëri-tjetrin në lojë.

Mbetet të shihet se si do të jetë ky raport i tyre dhe nëse do të bashkohen sërish.

Shiko foton:

Të FUNDIT