Web Analytics

Shifër marramendëse, ja sa kushtojnë veshjet e Françeskës nëpër ‘Prime

Botuar nga: InfoKosova

Françeska Murati është një prej banoreve të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’.

Ajo është një konkurrente tepër e përfolur por vëmendjen më të madhe ajo e ka marrë nga paraqitja tepër elegante dhe e bukur që shfaq në çdo ‘Prime’.

Por nuk e keni idenë se çfarë çmimesh marramendëse që kanë veshjet e Françeskës.

Ajo është një prej banoreve që vishet me mijëra euro dhe këto veshje kanë pak çmime të ‘kripura’.

Më poshtë do të paraqesim disa veshje me të cilat Françeska është shfaqur në disa ‘Prime’ të ndryshme, dhe përbri do të keni dhe çmimet përkatëse që prej kostumeve apo çfarëdo lloj gjëje që ajo vesh, aksesorëve e deri tek këpucët.

Me një outfit tepër tërheqës është shfaqur dhe Natën e Shën Valentinit e cila u duk kështu:

Të FUNDIT