Web Analytics

Ish shoqja e Veses kombinohet në veshje me bashkëshortin Mërgim Berisha, duken kaq të dashuruar

Edona Berisha, është ish shoqja e Veses, ish banores së BBVK.

Edona është aktive në rrjete sociale dhe nuk mungojnë as fotot e shumta krah partnerit, futbollistit të njohur Mërgim Berisha.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto krah Mërgimit ku shihet se janë kombinuar në veshje.

Nuk munguan as pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit e tyre./InfoKosova/

Shiko fotot:

Nga rubrika