Web Analytics

Ja detaji që po bën Sarën të konfirmoj gjithçka në lidhje me Ledrin

Botuar nga: InfoKosova

Ka disa javë qe po qarkullon lajmi për krisjen e lidhjes së Ledrit dhe Sarës ani pse çifti nuk kanë reaguar ende mbi ketë.

Arsyeja qe aludohet kjo krisje mes çiftit ishte se reperi nuk qëndroi afër për të përkrahur partneren e tij në përmieren e filmit “Në kuadër të Dashurisë” në Tiranë ku Sara në tapetin e kuq u shfaq e vetëm.

Blogerja ka tash e sa ditë po qendron në vendlindjen e Ledrit në Prishtinë, ku shihet pranë vajzës së saj.

Sara është tejet aktive në mediat sociale ku po ndanë momente të ndryshme nga jeta e saj./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT