Web Analytics

Ja ku i ruan paratë e dasmave burri i Shyhrete Behlulit

Nga: InfoKosova

Shyhrete Behluli e ka lënë pas edhe një sezon të ngjeshur me dasma e ahengje.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, nuk është ndalur as gjatë kësaj vere në ikje, duke kënduar në shumë vende.

Shyhretja në shumë nga dasmat e aranzhuara, po këndon bashkë me të bijen, Engjellushen, e cila duket dhe këndon ngjashëm me të, shkruan “Kosovarja”.

Bashkë me të dyja përherë është edhe Luli, i shoqi i Shyhrete, i cili e mbanë me vete edhe një çantë të vogël.

Këtu, paratë, apo?

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT