Web Analytics

Ky është banori i parë i “Big Brother VIP Kosova 2”, e zbulon Liberta Spahiu

Nga: InfoKosova

“Big Brother VIP” është apsolutisht formati televiziv më i shikuar në botë.

Big Brother VIP Kosova” kishte edicionin e parë vitin e kaluar dhe suksesi ishte i jashtëzakonshme, duke tejkaluar edhe parashikimet.

“BBVK” po rikthehet sëshpejti në ekran dhe kurreshtja për të ditur se kush janë banorët, është e madhe, shkruan “Kosovarja”.

Drejtoresha e kastingut, Liberta Spahiu, sot ka nxjerrë trupin e njërit prej konkurrentëve, por jo edhe fytyrën.

Kurreshtja po rritet.

A thua, kush është?

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT