Web Analytics

Ja kush kush do e prezantojë Big Brother VIP Kosova 2, përkrah Jonides

Botuar nga: InfoKosova

“Big Brother Vip Kosova” do të rikthehet sërish në vjeshtë dhe të gjithë janë kuriozë për konkurrentët e sezonit të dytë, por edhe prezantuesit.

Jonida Vokshi ka konfirmuar se do të vijë sërish në rolin e moderatores.

Kujtojmë se sezonin e kaluar Jonida prezantoi krah Alaudin Hamitit, ku edhe kete vit do ta prezantojn perseri bashk.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT