Web Analytics
E enjte, 8 Qershor, 2023

Ja sa është rritur vajza e Arbana Osmanit (Foto)

Arbana Osmani e mbanë shumë të mbyllur privatësinë e fëmijëve të saj.

Ajo së fundmi ndau një fotografi ku shihet vajza e saj me nënën e saj.

Këtu shihet sa është rritur vajza e saj Zoi.

Kujtojmë se Arbana është nënë e tre fëmijëve, Jonit, Diellit dhe Zoi-it./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu