Web Analytics

Ja shëmtoj finalen, Arbana i jep goditjen e ulët Efit

Botuar nga: InfoKosova

Arbana Osmani duket që e kishte pritur me padurim daljen e Efit na shtëpia.

Ajo, e ka trembur që në studio bukuroshen, duke i thënë se do të përballet me disa gjëra, të cilat ajo do ti vlerësoj nëse janë ose jo të mira.

Ky informacion gjysmak, u pa se i krijoi shumë kureshtje dhe dyshim Efit.

A ishte e drejtë? Fundja, çka i ka dalë Efit që Arbana duhej ta thoshte kaq pa takt?

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT