Web Analytics

Jeta super luksoze e Arbana Osmanit, vetëm papuqet i kushtojnë 750 euro

“Big Brother” e bëri milionere Arbana Osmanin, vetëm papuqet “Christian Dior” i kushtojnë 750 euro.

Moderatorja e njohur ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

Arbana Osmani, ka publikuar një fotografi nga përditshmëria e saj, me ç’rast morën vëmendje papuqet e markës së njohur “Christian Dior”, shkruan Kosovarja.

Me të klikuar në google, mund të bëni një kërkim dhe të shihni çmimin e këtyre papuqeve e që në fakt janë të kushtueshme.

Sipas asaj që kemi arritur të gjejmë këto papuqe të Arbana Osmanit nga marka e njohur kanë një çmim prej 750 euro.

Shiko foton:

Nga rubrika