”Jo skam frikë nga syri i keq” Einxhel sjell foton interesante me Dagzin

Einxhel dhe Dagz po kalojnë ditët më të mira si çift.

Me foto e bukura që po sjellin po pëlqehen shumë tashmë edhe nga fansat që kanë krijuar sa ishin brenda Big Brother Vip.

Së fundmi Einxhel postoi një foto me Dagzin ku të dy shihen të lodhur.

”Jo skam frikë nga syri i keq ne jemi vetëm të lodhur” ishte përshkrimi që i vendosi fotos./InfoKosova/