Web Analytics

Jonida sjell imazhin e bukur krah bashkëshortit

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja sot ka postuar një foto bashkë me Besnikun.

Në storien e saj në Instagram, shihet se ka pozuar e lumtur pranë tij.

Çifti së shpejti do të bëhen prindër sërish dhe siç duket po e shijojnë edhe më shumë këtë fakt.

Mendoni edhe ju?/Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT