Web Analytics

Ju që agjeroni më mirë mos i shikoni këto foto të Luana Vjollces

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka uruar Ditën e Verës me disa foto mjaft provokuese nga pushimet në jug të Shqipërisë.

Luana Vjollca është shfaqur me bikini dhe me poza tërheqëse, duke treguar linjat e saj trupore.

“Gëzuar Ditën e Verës”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Shiko fotot:

Të FUNDIT